KONST / Litografier / Färglitografi 8873739
nr 887 3739
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), 73/140, signerad, motivet: 48x51
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:38:17
100 kr
200 kr
200 kr